تبلیغات
همه چیز در 3سوت - Peggle Deluxe 1.02 PC Game - بازی توپ های رنگی
پنجشنبه 24 تیر 1389

Peggle Deluxe 1.02 PC Game - بازی توپ های رنگی

   نوشته شده توسط: مصطفی عسکرنژاد    نوع مطلب :بازی کامپیوتر ،

اگر دنبال دقایقی تفریح و سرگرمی هستید ما بازی زیبا و هیجان انگیز Peggle Deluxe که آخرین نسخه آن می باشد را به شما پیشنهاد می کنیم. در این بازی فقط با شانس و هدف گیری خود بازی خواهید کرد و به هیچ فکری نیاز نیست و با اتفاق هایی که برایتان در بازی می افتد، فقط خواهید خندید! .
بازی کامپیوتری هیجان انگیز Peggle Deluxe به این صورت است که شما می بایست توپ هایی که قرمز رنگ هستند هدف گیری کنید و حذف نمایید. البته این کار چندان آسان نیست، زیرا در مسیر و هدف گیری شما بعضی عوامل مزاحم مانند توپ و حفره های آبی رنگ وجود دارند که با وجود مزاحمت امتیاز کمی به شما خواهند داد که در عوض زمان شما را از بین خواهند برد و ممکن است به هدف نهایی دست نیابید و توپ هایتان تمام شود.

Peggle Deluxe 1.02 PC Game - بازی توپ های رنگی

در این بازی کامپیوتری توپ هایی با رنگ بنفش نیز وجود دارند که به شما توپ و امتیاز خوبی خواهد داد ولی مشکل اینجاست که این توپ ها ثابت نیستند بلکه متحرک بوده و هر لحظه جای آنها عوض می شود و اگر بتوانید یکی از آنها را با شانس و هدف گیری خود بزنید امتیاز خوبی کسب خواهید کرد. لازم به ذکر است که در بازی توپ رنگی بازیکنان شما حیوانات و برخی عوامل همچون آدم فضایی می باشند!
توپ هایی که به رنگ سبر هستند، دو عدد بوده و در اصطلاح این بازی خانه های جادویی نام گرفته اند و اگر بتوانید آنها را هدف گیری و بزنید با توجه به نوع بازیکن شما گلوله شما تغییر اساسی کرده و قادر خواهد بود امتیاز های زیادتری را کسب که این عمل به صعود شما به مرحله بعد کمک شایانی خواهد کرد. این بازی به گفته سازنده شامل 55 مرحله ی زیبا و 10 طلسم ویژه است که در طی بازی کسب خواهید کرد. این بازی هیچ محدودیت سنی نداشته و می تواند برای تمام افراد تفریح مناسبی باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرا بازی

  • ویندوز: 2000/XP/Vista/7
  • پردازنده: 700 MHz
  • رم: 256 MB
  • آداپتور گرافیکی: DirectX 7
دانلوددانلود  (حجم : 14.7 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir