تبلیغات
همه چیز در 3سوت - Kaspersky Internet Security 2010 Offline Update 2010-06-04 - دانلود آپدیت آفلاین کسپراسکی kaspersky

نرم افزار Internet Security شرکت Kaspersky یکی از قوی ترین نرم افزار های آنتی ویروس و امنیت اینترنتی است که از طرفداران بیشماری بین کاربران ایرانی نیز برخوردار است. مشکل این نرم افزار عدم وجود KEY و بلک لیست شدن فایل های کلید این آنتی ویروس به دلیل کرک شده بودن بین کاربران ایرانی است. از این رو آپدیت شدن و بروزرسانی این نرم افزار نیز سخت شده است. با دانلود این فایل بروزرسانی KIS 2010 و انجام چند مرحله ساده که درون فایل Readme.txt در فایل exe ای که از سایت ما دانلود می کنید توضیح داده شده Kaspersky Internet Security 2010 خود را بروز کنید.

Kaspersky Internet Security 2010 Offline Update 2010-06-04 - دانلود آپدیت آفلاین کسپراسکی kaspersky

به نکات زیر توجه کنید :

  • توسط این فایل های آپدیت, شما پایگاه داده اطلاعات ویروس ها و ماژول های نرم افزار را بروز رسانی می کنید.
  • فایل تا حداکثر ممکن کم حجم شده و سایز اصلی فایل بالای 150 مگابایت است.
  • این آپدیت ها بر روی Kaspersky Internet Security 2010 v9.0.0.736 تست شده و آپدیت انجام شده است و ممکن است در نسخه های پایین تر و یا بالاتر آینده هم پاسخ دهد.
  • استفاده از فایل های بروزرسانی مساله ای جدا از فایل های Key مربوط به آپدیت می باشد و آپدیت آفلاین نیاز شما را به Key معتبر برطرف نمی کند.
  • حتما مراحل توضیح داده شده در فایل Readme.txt را مطالعه کنید و از روش گفته شده پیروی کنید و مدنظر داشته باشید که مراحل بروزرسانی ممکن است تا چند دقیقه طول بکشد.
دانلوددانلود   (حجم : 78.95 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir