تبلیغات
همه چیز در 3سوت - IDM UltraEdit 16.10.1036 - ویرایشگر حرفه ای متن همه کاره
پنجشنبه 24 تیر 1389

IDM UltraEdit 16.10.1036 - ویرایشگر حرفه ای متن همه کاره

   نوشته شده توسط: مصطفی عسکرنژاد    نوع مطلب :نرم افزار کامپیوتر ،

ویرایشگر های متن همه روزه در حال افزایش و گسترش امکانات هستند. ساده ترین ویرایشگر متن همان نوت پد Notepad پیش فرض ویندوز است اما این ویرایشگر قادر به تامین تمام نیاز های کاربر نیست.

نرم افزار IDM UltraEdit که آخرین نسخه ارایه شده از طرف شرکت IDM Computer Solutions است یکی از برترین ویرایشگر های حرفه ای متن و مورد استفاده برنامه نویسان می باشد. از جمله امکانات این نرم افزار می توان به پشتیبانی از اکثر زبان های برنامه نویسی اشاره نمود که از این جمله می توان به زبان های text, HTML, PHP, Perl, Java, JavaScript, VB, C , ... اشاره نمود.
این نرم افزار ویرایش متن از کودینگ های مختلف نیز پشتیبانی به عمل می آورد که از جمله مهم ترین آنها برای کاراکتر های فارسی با انکدینگ UTF-8 می باشد. با این نرم افزار دیگر برای اجرای فایل های تکست و یا کدی که حجم بالایی دارند دچار مشکل نخواهید شد زیرا نرم افزار از فایل هایی با حجم بیش از 4 گیگ نیز پشتیبانی می نماید.

IDM UltraEdit 16.10.1036 - ویرایشگر حرفه ای متن همه کاره

قابلیت جالب دیگر نرم افزار ویرایشگر متن امکان Mulitline نام دارد که از طریق آن می توانید در بین چند فایل یا تک فایل به جستجو و جایگزین سازی کلمات بپردازید که این کار با سرعت بی نظیری انجام می شود. دانلود برنامه کاربردی زیبای IDM UltraEdit از زبان های مختلف انگلیسی آمریکایی، انگلیسی بریتانیایی، هلندی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی و ... پشتیبانی کاملی به عمل می آورد. امکان باز کردن و ویرایش آنلاین از امکانات بی نظیر این برنامه است که شما را قادر میسازد تا از طریق FTP به وب متصل گردیده و به ویرایش فایل های متنی خود بپردازید.

امکانات و قابلیت های اصلی نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن

  • پشتیبانی از فرمت های مختلف فایل های متنی از جمله php , html , java , ...
  • پشتیبانی از اکثر زبان های برنامه نویسی
  • پشتیبانی از کودینگ های مختلف باز کردن فایل های متنی
  • قابلیت اجرای فایل های متنی با حجم بیش از 4 گیگ
  • امکان مولتی لاین برای جستجو جایگزین سازی سریع و دقیق کلمات
  • پشتیبانی از چندن زبان زنده دنیا
  • امکان اتصال به FTP برای ویرایش آنلاین فایل ها
  • محیط جالب، قالب درک برای هر کاربر و بسیار کاربردی
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
دانلوددانلود  (حجم : 15.3 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir